Prohlášení o přístupnosti

Webová prezentace obce Spojil obsahuje informace související s výkonem veřejné správy zveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Webová prezentace vyhovuje ve vysoké míře požadavkům kladeným Vyhláškou č. 64/2008 o formě zveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Informace o podmíněně povinných pravidlech vyhlášky o přístupnosti

 • Pravidlo č. 3
  Stránky využívají doplňků Java Script, CSS a Adobe Flash. I bez těchto doplňků jsou stránky standardně ovladatelné a použitelné.
 • Pravidlo č. 9
  Na webových stránkách mohou být zveřejněny informace i v jiných, než webových formátech. Důvodem je skutečnost, že tyto dokumenty buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML 4.01 Transitional nepodporuje nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. U těchto dokumentů je uveden typ dokumentu a jeho velikost. Pro zobrazení těchto dokumentů lze použít např. bezplatné prohlížeče, které lze stáhnout z internetu (Adobe Reader, Microsoft Word Viewer, Microsoft Excel Viewer apod.).
 • Pravidlo č. 17
  Všechny stránky webové prezentace jsou vybavené orientační nabídkou, která mimo jiné obsahuje odkazy umožňující přeskočení jednotlivých hlavních bloků.
 • Pravidlo č. 20
  Součástí orientační nabídky je také odkaz na mapu webu.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty a připomínky k technické části webu můžete posílat na e-mail: podpora@bluetex.cz.